نام محصول
قیمت x تعداد
جمع کل
قیمت کل : تومان
نمایش سبد خرید تسویه حساب

سوالات متداول

۱ – چگونه به سایت شما اعتماد کنم ؟

پاسخ : بدلیجات هرمزگان یک فروشگاه با ۱۲ سال سابقه کار در زمینه بدلیجات است که شما می توانید آدرس و اطلاعات دقیق را از صفحه درباره ما کسب کنید. ما دارای  نماد اعتماد الکترونیکی هستیم که در پایین سایت قابل مشاهده است که از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت به ما اعطا شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت نماد الکترونیکی مراجعه فرمایید.


۲ – جنس بدلیجات از چیست ؟

بدلیجات عموما از چندین آلیاژ ساخته می شوند، بیشتر محصولات ما از جنس استیل هستند که دوام و ماندگاری بیشتری دارند و رنگ انها ثابت است.

تذکر : اجناس ارائه شده در سایت هیچ کدام از جنس طلا نیست .


۳ – اجناس چگونه به دست من میرسد و چگونه وجه نقد را پرداخت کنم ؟

محصولات ما به سراسر ایران از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال میگردد. و هزینه را نیز پس از دریافت محصول درب منزل به مامور پست پرداخت می کنید.


۴ – آیا از طریق اینترنت هم می توانم پرداخت اینترنتی انجام دهم؟

بله ،شما میتوانید به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شتاب اقدام به پرداخت اینترنتی نمایید.


۵ – هزینه پست چگونه محاسبه خواهد شد؟

هزینه ارسال کالا از طریق پست در حال حاضر رایگان بوده و خود فروشگاه بدلیجاتی آن را پرداخت می کند. و در صورتی که سیاست های کاری در این زمینه تغییر کند هنگام خرید این هزینه هم محاسبه خواهد شد.
توجه : از تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ به بعد هزینه ارسال به سراسر ایران ثابت و مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان بوده و هیچ مبلغ اضافی بابت هزینه ارسال از مشتری دریافت نمی شود.
تذکر :هزینه ارسال برای خریدهای عمده به بر عهده مشتری خواهد بود.


۶ – پس از ثبت سفارش چند روز زمان میبرد تا محصول به دست مشتری برسد؟

اگر مقصد مراکز استان ها باشد ۴۸ ساعت و شهرستان های نزدیک به مرکز استان ها ۷۲ ساعت و دیگر شهرستان ها نهایتا ۴ روز زمان میبرد تا محصول به دست مشتری برسد. این آمار بدون در نظر گرفتن تعطیلات و از زمان ارسال محصول، محاسبه شده است.